Mirador Del Mediterraneo

  • 65 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny

Apartmán Mirador Del Mediterraneo, který nabízí plavecký bazén a terasu, se nachází ve čtvrti Rincon de Loix, 2 km od Plaça Triangular. Parroquia de Nuestra Senora del Mar je v těsné blízkosti, a centrum města Benidorm je vzdáleno 20 minut chůze.

Tento apartmán nabízí 2 ložnic pro 4 hostů. Pro větší pohodlí jsou k dispozici 2 koupelen.

Zahrnuje kompletní kuchyni, což umožňuje hostům připravovat si vlastní jídlo.

Apartmán leží asi 20 minut chůze od Benidormský palác. Ubytování je také 600 metrů od pizzeria Duetto. 10-minutová procházka ke stanovišti taxi P3.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Mirador Del Mediterraneo Benidorm
Mirador Del Mideteraneo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Mirador Del Mideteraneo

9.0
Výjimečný 48 recenzí
6 m od ubytování
USD 119 USD 107
za noc
Apartamento Con Buena Ubicacion
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartamento Con Buena Ubicacion

7.9
Dobrý 77 recenzí
30 m od ubytování
USD 116 USD 104
za noc
Vista Al Mar
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vista Al Mar

8.0
Velmi dobrý 35 recenzí
33 m od ubytování
USD 64 USD 58
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Alicante Airport
    63 km

    Vlaková nádraží

    Tram Station Disco Benidorm
    2,4 km

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Rekreace

    • Venkovní bazén
    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 19:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licenceAT-324255-BM,ESFCTU0000030280003962890000000000000000VT-324255-BM4
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Mirador Del Mediterraneo apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Mirador Del Mediterraneo apartmán patří mimo jiné Vyhlídka Placa del Castell, Golfový klub Las Rejas, Přístav.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Mirador Del Mediterraneo?
      Cena pronájmu apartmán Mirador Del Mediterraneo je 106 €.
    • Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán Mirador Del Mediterraneo apartmán?
      K apartmán Mirador Del Mediterraneo apartmán patří parkoviště pro hosty.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace El Datil a Duetto, které se nacházejí jen asi 11 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 65 m².
    • Je v apartmán Mirador Del Mediterraneo apartmán bazén?
      Ano, v apartmán Mirador Del Mediterraneo apartmán je plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Alicante Airport
    63 km

    Vlaková nádraží

    Tram Station Disco Benidorm
    2,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Mirador Del Mediterraneo Benidorm

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít